Hakkımızda

              1991 yılında kurulmuş olan şirketimiz deneyimli, güvenilir yapısıyla sigortacılık hizmeti sunmaktadır. Sektörde var olan birçok şirketin yetkili acenteyiz. Profesyonel kadromuzla müşterilerimize rekabetçi ve doğru ürünler sunmak, hasarda yanında olmak ve doğru yönlendirmek, her zaman en iyiyi sunabilmek, ulaşılır ve en önemlisi güven duyulan bir acente olmak temel prensibimizdir.

                Şirketimiz bütün sigorta branşlarında hizmet vermekte olup uzmanlık alanımız Smmm ,Ymm, Bağımsız Denetçi, Avukat ve Yönetici Sorumluluk sigorta poliçeleri olup, diğer sigorta poliçelerinde de iddialıyız. Şirket kurucumuz, Mesleği bilfiil icra etmiş ve halende mesleğin gerektirdiği her türlü sorumluluğa ve işleyişe hakimdir.

              Türkiye de üretim çalışmaları 2007 yılında başlamış olan belli mesleklerin ihtiyacı olan mesleki sorumluluk sigorta poliçeleri çıktığında, mesleki sorumluluk sigorta poliçelerini inceleyerek, en uygun ve doğru poliçeleri siz sigortalılarımıza sunmaya başlamışızdır.

              1991 yılından bugüne İstanbul merkezli ofisimizden, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunabilmekteyiz. Uzmanlık alanımız olan Mesleki Sorumluluk Sigortalarında güncel mevzuata ve gelişen teknolojiye hakim olup çok yoğun çalışmalar ve satışlar yapmaktayız. Hasar sürecini çok iyi biliyor ve takip ediyoruz. Bize duyacağınız güven, alacağınız hizmetin garantisi olacaktır.

                                                                                                                               SAYGILARIMIZLA